Mueller BU-3030-A-12-2 Test Lead with Alligator clips (BU- 60 & BU- 62-0), 20 AWG Wire, 12″
product id: b93a6b1b60c6
Manufacturer:
  • Hands free testing to 300 V, 10 Amps
Color Red
Why Buy from Instruhub:
  • Supplier of Mueller BU-3030-A-12-2 Test Lead with Alligator clips (BU- 60 & BU- 62-0), 20 AWG Wire, 12" in UAE
  • Best online prices for Mueller BU-3030-A-12-2 Test Lead with Alligator clips (BU- 60 & BU- 62-0), 20 AWG Wire, 12"