Keysight V8486A/100 Waveguide Power Sensor, 50 GHz to 75 GHz, -30 to +20 dBm, V-Band, 8486A Series
product id: 4594a0e5d83c
Categories:
Manufacturer:
  • V8486A-100: 50 to 75 GHz, -30 to +20 dBm
  • 50 MHz calibration port