Atrix International VACOMEGASLFU Atrix Omega Supreme Vacuum 120VULPA Filter ESD
product id: 57902a3c4a8c
Manufacturer:
One of the most powerful service vacuums available, with a motor thatuses 20% less energy than standard vacuums. Features a self-containedULPA filtration system that captures hazardous particles as small as 0.12micron with a 99.999% efficiency.  At less than70 decibels, it is also one of the quietest vacuums on the market. ESD-safe,with EMI and RFI line noise filter and self-storage compartment for includedaccessories. Comes with 6’ stretch hose, 16” flexible wand, crevice tool andbrush, true ULPA filter, and detachable power cord. 120V, 11lbs, 19.25” x 7.4”x 9.3”.